Tworzenie stron internetowych Poznań - Codium | Software House

Tworzenie stron internetowych Poznań

Chcesz wzmocnić swój biznes w sieci? Zacznij od strony internetowej, która pomoże Ci sprzedawać produkty i usługi online.

Dowiedz się więcej

Zobacz

Wybrane projekty

Czym wyróżnia się Codium?

Kochamy projektowanie stron internetowych w Poznaniu i robimy to świetnie – stworzymy stronę, obok której potencjalni klienci nie przejdą obojętnie.

Projekty szyte na miarę

Bezpieczeństwo

Perfekcyjna jakość

Ekspresowa realizacja

wordpress

Wygodny

Panel zarządzania treścią

Systemy CMS, z których korzystamy, są intuicyjne i proste w obsłudze. Pokażemy Ci, jak dodawać i edytować treści, aby skutecznie realizować strategię SEO.

 

Najczęściej korzystamy z platformy WordPress, jednak nie zamykamy się na inne rozwiązania. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i budżetu, jakim dysponujesz.

content writer strona internetowa

Responsywny

Szablon graficzny

Przekonamy klienta, aby zrobił zakupy na Twojej stronie – w tym celu zaprojektujemy dla niego optymalną ścieżkę użytkownika. Dzięki temu strona jest prosta i wygodna w obsłudze.

 

Nie zapominamy też o estetyce. Wizualna warstwa Twojej strony ma być piękna i zgodna z najbardziej aktualnymi trendami. Klienci pokochają ją za nowoczesny, świeży design!

roko logo strona główna

Najnowsze

Technologie

Każdy dzień zaczynamy od mocnej kawy i sprawdzenia branżowych nowinek, aby w Twoim projekcie wykorzystać najlepsze i najnowsze rozwiązania.

 

Pracujemy nie tylko nad doskonałym, atrakcyjnym designem, ale też funkcjonalnością. Dbamy o to, aby Twoja strona wczytywała się szybko i poprawnie na różnych urządzeniach.

Jakie strony tworzymy?

Nasz zespół z Poznania nie zna ograniczeń – gwarantujemy elastyczne podejście i szeroki zakres usług.

ikona strony internetowej

Strony SPA

ikona bloga

Landing page

ikona monitor z pędzelkiem

Szablony WordPress

ikona domeny

Serwisy internetowe

5 darmowych standardów

Gratisy o wartości 500 zł

ikona domeny

Domena

ikona hostingu

Hosting

ikona poczty

Poczta

ikona długopisu

Redakcja treści

ikona

Szkolenie z systemu CMS

Co zyskasz, współpracując z Codium?

W cenie projektu otrzymasz wiele dodatkowych korzyści.

Indywidualny projekt

ikona monitora i kół zębatych

Szybka strona WWW

Ceryfikat SSL

Struktura zgodna z SEO

ikona hostingu

Kopie zapasowe

Integracje z social media

1

Brief i analiza

Przedstaw nam swoją wizję, opowiedz o firmie, a my uzupełnimy tę wiedzę o analizę konkurencji.

2

Moodboardy

Abyśmy dobrze poznali Twój gust, poprosimy Cię o wybranie kilku przykładów stron, które Ci się podobają.

3

Makiety UX

Zaprojektujemy makiety, na podstawie których stworzymy ścieżkę użytkownika.

4

Opracowanie materiałów

Pora na przygotowanie grafiki oraz tekstów. Nie martw się, w naszym zespole pracują bardzo kreatywni graficy i copywriterzy!

5

Projekt UI

Gdy wstępny projekt zostanie ukończony, zadbamy o funkcjonalność. Twoja strona musi być przecież doskonała nie tylko na komputerze, ale też na urządzeniach mobilnych.

6

Analiza projektu

Na tym etapie to Ty zadajesz pytania. Analiza projektu kończy się jego akceptacją.

7

Kodowanie strony WWW

Gdy projekt strony jest zaakceptowany, wkraczają programiści.

8

Przeprowadzamy testy

Nie pozwalamy sobie na błędy, dlatego przed umieszczeniem strony na serwerze testowym przeprowadzamy wiele testów.

9

Wprowadzamy poprawki

Pora na zaprezentowanie Ci gotowej strony na serwerze testowym. Na tym etapie możliwe jest jeszcze wprowadzenie ostatnich zmian.

10

Zakończenie projektu

Gotowe! Twoja strona trafia na właściwy serwer. To czas na zainstalowanie certyfikatu SSL oraz podpięcie niezbędnej analityki.

Proces

Jak tworzymy strony internetowe?

Wskazujemy opiekuna projektu, który poinformuje Cię o kolejnych krokach i postępie prac nad projektowaniem stron internetowych w Poznaniu.

Uzyskaj darmową wycenę

Nasi klienci

Mówią o nas

Barbara Strójwąs Trudna Sztuka

Ogromnie cenię sobie naszą współpracę. Do tej pory zrealizowaliśmy wspólnie 2 projekty (w tym jeden bardzo zaawansowany i duży) i planuję kolejne. Świetna komunikacja, prace na najwyższym poziomie i rewelacyjna atmosfera. Polecam bardzo, bardzo, bardzo!

Justyna Walter JW Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Walter

Codium gwarantuje usługi świadczone w sposób profesjonalny z indywidualnym podejściem do klienta. Przygotowany projekt spełnił oczekiwania, a Pan Eryk cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości.

Łukasz Łukaszewicz Kroplówka.pl

Jeśli tworzyć od zera lub wprowadzić modernizację na swojej stronie WWW lub w social mediach – to tylko z codium! Młody, kreatywny zespół oraz duch czasu gwarantuje sukces. Jestem z Panem Krzysztofem od ponad 3 lat i nie wyobrażam sobie kogoś innego. Z czystym sumieniem polecam w 100%.

Bartosz Ciesielski Content Writer

Streszczając – codium to zespół ludzi, którzy zrobią po prostu wszystko, co mogą. A jak czegoś nie mogą, to też to zrobią. Realizowali dla mnie strony internetowe, dwa systemy CRM, logotypy i wiele innych projektów związanych zarówno z techniczną automatyzacją, jak i z twórczą identyfikacją wizerunkową. Codium świetnie dopasowuje się do potrzeb klienta, oferując szeroki przekrój usług technologicznych, programistycznych i graficznych.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Z jakich technologii korzystacie?

Wybór technologii opieramy na założeniach danego projektu. Po stronie frontend najczęściej korzystamy z Vue, Nuxt, Gsap i ScrollMagic, ale nie zamykamy się też na inne rozwiązania. Jeśli chodzi o backend, wszystko zależy od dostępnego budżetu. Chętnie korzystamy z datoCMS, jednak w grę wchodzą również darmowe rozwiązania jak WordPress.

Ile trwa stworzenie strony?

Nie ma jednej odpowiedzi – wszystko zależy od tego, jak złożony jest Twój projekt. Inny jest czas tworzenia prostej firmowej strony, inny rozbudowanej platformy e-commerce. W każdym przypadku jednak stawiamy na transparentność – zanim rozpoczniemy projekt, informujemy Cię o terminie realizacji.

Jaki jest koszt wykonania strony?

Podobnie jak czas tworzenia strony, koszt jest uzależniony od projektu. Istotny jest też budżet, którym dysponujesz. Im więcej jesteś w stanie przeznaczyć na budowę strony, tym lepsze rozwiązania technologiczne możemy zaproponować.

Jakie są roczne koszty utrzymania strony?

Średni łączny koszt utrzymania strony internetowej to ok. 150 zł rocznie. Wliczają się w niego koszt przedłużenia domeny, a także koszt utrzymania serwera.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz szybkiej wyceny!