Aplikacje webowe - Codium | Software House

Aplikacje webowe

Tworzymy interaktywne, estetyczne i wydajne aplikacje internetowe, które ułatwiają zadania i zwiększają produktywność

Zapytaj o ofertę
Obejrzyj showreel!

Automatyzuj i rozwijaj swój biznes, dzięki niestandardowym systemom

Wdrożenie dedykowanego systemu do prowadzenia Twojego biznesu może znacznie odciążyć Ciebie i Twój zespół

web app
Czym jest tworzenie aplikacji webowej na zamówienie?

Tworzenie aplikacji webowej na zamówienie to proces pozwalający na zaprojektowanie, zbudowanie i wdrożenie rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

start working
Jak zaczynamy współpracę?

Nasz proces zaczynamy od dogłębnego poznania Twoich potrzeb i problemów, które chcesz rozwiązać. Przedstawiamy nasze pomysły, dopasowujemy Twoją wizję do celów biznesowych i tworzymy plan na udany produkt.

Jak długo trwa stworzenie takiego systemu?

Produkt MVP możemy przygotować nawet w ciągu 2 miesięcy, ale oczywiście zależy to od jego stopnia skomplikowania. Po tym etapie istnieje możliwość ciągłego rozwoju produktu, bez ograniczeń.

system_cw_platform

System Content Writer

Platforma dla copywriterów i osób zlecających teksty

Stworzyliśmy narzędzie ułatwiające poszukiwanie pracy i budowanie relacji z ludźmi na całym świecie. Nasza platforma, zaprojektowana z myślą o copywriterach, jest łatwa w użytkowaniu i spełnia oczekiwania dzisiejszych profesjonalistów. Efektem naszej pracy jest przede wszystkim rozwój biznesowy oraz wsparcie dla copywriterów w prowadzeniu własnej działalności.

kroplowka_system

Zarządzanie pacjentami

System dla kroplowka.pl

Z myślą o specjalnych potrzebach branży naszego klienta, opracowaliśmy dedykowany system do zarządzania biznesem i obsługą pacjentów. Dziś, korzystając z naszego stabilnego systemu CRM, klient może łatwo rejestrować pacjentów i planować wizyty zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i komputerach. W Kroplówce codzienne operacje, takie jak rejestracja pacjentów czy planowanie wizyt, są teraz proste i intuicyjne!

Odkryj

Jakie korzyści niesie ze sobą własny system?

Zobacz co może dać Ci nowy system wdrożony w Twojej firmie

ownership

Pełna własność

Wspólnie stworzone przez nas oprogramowanie będzie należało wyłącznie do Ciebie, bez żadnych abonamentów ani opłat licencyjnych do płacenia.

competition

Przewaga nad konkurencją

W odróżnieniu od rozwiązań gotowych, tworzenie oprogramowania na zamówienie umożliwia budowanie unikalnych funkcji, które wyróżniają Cię spośród konkurencji.

Skalowalność

Wraz z postępem Twojej firmy, masz możliwość elastycznego dostosowywania i dodawania funkcji według własnych potrzeb, co umożliwia łatwe skalowanie Twojego produktu.

ikona monitor z pędzelkiem

UX Design

Podczas tworzenia produktu przy użyciu niestandardowego oprogramowania, jest on projektowany z myślą o konkretnym użytkowniku na każdym etapie procesu.

1

Zakres systemu

Na tym etapie spotykamy się by omówić sobie założenia przyszłego oprogramowania. Przyglądamy się potrzebom z biznesowego punktu widzenia by zaspokoić je wszystkie

2

Widoki produktu

Faza projektowa pokaże Ci wszystkie widoki aplikacji. Na tym etapie będziesz mógł sprawdzić czy przemyśleliśmy wspólnie wszystkie założenia

3

Wdrożenie

Po zakończeniu pełnego procesu projektowania i zatwierdzeniu Twojego produktu, przechodzimy do fazy wdrożenia. W tej fazie stopniowo dostarczamy moduły aplikacji, co umożliwia Ci testowanie ich w trakcie procesu.

4

Wypróbuj i aktywuj!

Kiedy Twój produkt osiągnie gotowość, przechodzimy do fazy testowania, podczas której utrzymujemy stały kontakt, aby identyfikować i naprawiać główne błędy oraz upewnić się, że Twój produkt jest gotowy do wejścia na rynek

Zobacz

Jak wygląda proces tworzenia własnego systemu

Nasi klienci

Mówią o nas

Barbara Strójwąs Trudna Sztuka

Ogromnie cenię sobie naszą współpracę. Do tej pory zrealizowaliśmy wspólnie 2 projekty (w tym jeden bardzo zaawansowany i duży) i planuję kolejne. Świetna komunikacja, prace na najwyższym poziomie i rewelacyjna atmosfera. Polecam bardzo, bardzo, bardzo!

Justyna Walter JW Kancelaria Radcy Prawnego Justyna Walter

Codium gwarantuje usługi świadczone w sposób profesjonalny z indywidualnym podejściem do klienta. Przygotowany projekt spełnił oczekiwania, a Pan Eryk cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania i wątpliwości.

Łukasz Łukaszewicz Kroplówka.pl

Jeśli tworzyć od zera lub wprowadzić modernizację na swojej stronie WWW lub w social mediach – to tylko z codium! Młody, kreatywny zespół oraz duch czasu gwarantuje sukces. Jestem z Panem Krzysztofem od ponad 3 lat i nie wyobrażam sobie kogoś innego. Z czystym sumieniem polecam w 100%.

Bartosz Ciesielski Content Writer

Streszczając – codium to zespół ludzi, którzy zrobią po prostu wszystko, co mogą. A jak czegoś nie mogą, to też to zrobią. Realizowali dla mnie strony internetowe, dwa systemy CRM, logotypy i wiele innych projektów związanych zarówno z techniczną automatyzacją, jak i z twórczą identyfikacją wizerunkową. Codium świetnie dopasowuje się do potrzeb klienta, oferując szeroki przekrój usług technologicznych, programistycznych i graficznych.

FAQ

Łatwe odpowiedzi na trudne pytania

Jak długo trwa proces tworzenia oprogramowania na zamówienie?

Czas potrzebny do uruchomienia projektu będzie w dużej mierze zależał od jego złożoności, rozmiaru oraz specyficznych wymagań. Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem bardziej szczegółowej wyceny, skontaktuj się z nami bezpośrednio, a z przyjemnością ją przedstawimy.

W jakich technologiach tworzycie oprogramowanie?

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania używając Laravel, Express.js jeśli chodzi o Backend i Vue.js/Nuxt.js jeśli chodzi o Frontend

Jakie są główne różnice między tworzeniem oprogramowania na zamówienie a gotowymi produktami dostępnymi na rynku?

Oprogramowanie niestandardowe to rozwiązanie zaprojektowane specjalnie pod konkretne potrzeby osoby lub organizacji, w przeciwieństwie do gotowych produktów dostępnych na rynku. Dzięki temu dostajesz oprogramowanie, które idealnie dopasowuje się do Twoich wymagań, co daje większą elastyczność i skalowalność. Możesz je łatwo dostosować do zmieniających się potrzeb Twojej firmy, co zapewnia jej stały rozwój.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz szybkiej wyceny!