Trudna sztuka - Codium | Software House

Trudna sztuka

Z przyjemnością przedstawiamy nasz nowo uruchomiony sklep internetowy, zaprojektowany specjalnie dla naszego klienta – psychologa par.

 

Jesteśmy dumni ze stworzenia platformy, która wspiera ich praktykę i zapewnia łatwy dostęp do cennych materiałów edukacyjnych i narzędzi terapeutycznych dla par.

Zakres prac:

UX/UI
Strona internetowa
Ecommerce

Każdy produkt w naszym sklepie internetowym został starannie wyselekcjonowany przez naszego klienta, psychologa par z rozległym doświadczeniem w tej dziedzinie. Klienci mogą ufać, że oferowane przez nas produkty są wysokiej jakości, oparte na wiedzy naukowej i praktycznej. Naszym celem jest zapewnienie parom cennych zasobów, które wspierają ich terapeutyczną podróż i przyczyniają się do rozwoju zdrowych relacji.

Strona internetowa

Nasz sklep internetowy został starannie zaprojektowany, aby zaoferować klientom proste i intuicyjne przeglądanie, wybór i zakup produktów związanych z terapią par. Dzięki dobrze zorganizowanym kategoriom można szybko znaleźć interesujące pozycje, takie jak książki, e-booki, kursy online, nagrania audio i wiele innych.